ДЗП(ПТ)О «Кропивницький професійний ліцей сфери послуг і торгівлі»

vstup 1

Матеріально-технічна база

Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

Розпочинаємо 2018-2019 навчальний рік.


Підприємства сфери обслуговування, громадського харчування і торгівлі  замовляють не просто фахівців, а робітників, які володіють сучасними технологіями. А для цього необхідна розвинута новітня матеріально-технічна база.

Вся професійно-практична і професійно-теоретична підготовка у нас в ліцеї проходить в сучасно обладнаних кабінетах і майстернях перукарської, віражної, манікюрної та педікюрної справи, майстерні-магазині з сучасно обладнаним комп’ютерно-сканерним комплексом наближеним до умов виробництва, кухні-лабораторії з дегустаційним залом.

Всі зусилля були спрямовані на підвищення рівня комфорту, безпеки учнів та педпрацівників забезпечення належного санітарно-епідеміологічного стану та для більш ефективного протікання навчально-виховного процесу з цією метою проведені ремонтні роботи в кабінетах, майстернях, спортивному та актовому залах.

Пріоритетними напрямками роботі ліцею на наступний рік є:

  • Оснащення ліцею засобами інформаційно-комунікативних технологій, забезпечення ефективності використання інформаційних, зокрема мультимедійних, розширення мережі інформаційного забезпечення навчальних кабінетів програмними засобами, ліцензійним програмним забезпеченням;
  • Створення максимально успішного конкурентоспроможного освітнього ІКТ середовища для педагогічних працівників, для формування нового типу педагога, створення творчої педагогічної майстерні;
  • Підвищення загального фізичного здоров’я учнів і працівників, а саме облаштування сучасного спортивного майданчика.
  • Співпраця з соціальними партнерами, активізація роботи щодо залучення їх до управління навчальним закладом.
  • Постійне оновлення та осучаснення матеріально-технічної бази ліцею.

Читали 231 разів
Детальніше в цій категорії: « Ліцензії

ukraine

english

Лічильник

Сьогодні 5

Тиждень 5

Місяць 311

Усього 26898