ДЗП(ПТ)О «Кропивницький професійний ліцей сфери послуг і торгівлі»

vstup 1

06 березня 2019

Продовжуємо робити добро

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Напередодні святкування Масляної неділі 6 березня 2018 року учні групи ПРМ-8 Державного закладу професійної (професійно-технічної) освіти «Кропивницький професійний ліцей сфери послуг і торгівлі» разом зі своїми наставниками Дзензурою О.В та Смоквіною О.М відвідали Кропивницький психоневрологічний інтернат з геріатричним відділенням. Це була наша друга зустріч з людьми похилого віку, які за обставинами долі перебувають в цьому закладі. Дідусі та бабусі гучними оплесками підтримали виступ наших самодіяльних акторів, які ознайомили всіх присутніх з традиціями святкування Масляної на Україні, порадували глядачів танцями та гуморесками.

А скільки емоцій викликали в них пісні їх молодості, які вони співали з нашим ведучими. Не залишили нікого байдужими і рядки вірша «Якби молодість знала, а старість могла».

В кінці зустрічі на всіх чекало спалення атрибуту свята  Масляної та частування млинцями, які привезли з собою наші юні господині.

Пам‘ятаймо, що не тільки краса має рятувати світ, а й наша людяність, відповідальність, небайдужість, співчуття. Продовжуємо робити добро і воно повернеться до нас сторицею.

Читали 12 разів

ukraine

english

Лічильник

Сьогодні 3

Тиждень 3

Місяць 309

Усього 26896