ДНЗ «Кіровоградський професійний ліцей сфери послуг»

vstup 1

03 квітня 2018

Мода на українське

Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

3 квітня 2018 на базі навчально-методичного кабінету професійно-технічної освіти у Кіровоградській області відбувся обласний методичний захід: «Педагогічна реклама»: «Дослідно-експериментальна діяльність ДНЗ «Кіровоградський професійний ліцей сфери послуг» з проблеми «Ukrainian fashion» у перукарській справі».

Ukrainian fashion – (юкреініан фешн, мода на українське) – це нове направлення в перукарському мистецтві в якому гармонійно поєднується напрямок сучасної моди та національні пріоритети. Своє українське походження ми повинні демонструвати не лише громадською позицією, а й зовнішнім виглядом. Ми українці повинні бути згуртованими, сформованою нацією, а ще пишатись своєю національною ідентичністю, тому ми обрали тему “Ukrainian fashion“. Нова течія об’єднала українських перукарів в пошуках майбутнього.

МК сфери послуг спільно з студією перукарського мистецтва, нігтьового дизайну та візажу провела експериментальну діяльність.  Ініціатором інноваційної діяльності стала викладач вищої категорії, старший викладач предмету «Перукарська справа» Потапенко Т.О. Вона запропонувала зупинитись на поєднанні інновацій в перукарській справі з українськими традиціями.

Алгоритм організації дослідно-експериментальної роботи в ПТНЗ представила методист ДНЗ «Кіровоградський професійний ліцей сфери послуг» Блідар І.М.
Реалізацію завдань дослідно - експериментальної роботи у практичній діяльності методичної комісії сфери послуг (І–ІІ етап) представила керівник дослідно-експериментальної діяльністі Потапенко Т.О.

Презентували свою діяльність 3 творчі групи:

Творча група: Hair-care by Ukrainian style (догляд за волоссям по-українськи)
Керівник групи Смоквіна О.М.

Творча група: Ukrainian male grooming. (українська чоловіча стрижка).
Керівник групи Потапенко.Т.О.

Творча група: Ukrainian hairstyles for woman – ( українська жіноча зачіска)
Керівники групи Калюжна Л.М. Шамаріна М.А.

Куратором та творчим консультантом даного грандіозного проекту стала методист НМК ПТО у Кіровоградській області Черемісова Т.М.

Читали 101 разів

ukraine

english

Лічильник

Сьогодні 3

Тиждень 163

Місяць 451

Усього 24000