ДЗП(ПТ)О «Кропивницький професійний ліцей сфери послуг і торгівлі»

vstup 1

22 березня 2018

Знайомтесь: Технологія «Су-від»

Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

Що таке «су-від»?

Слово sous-vide походить із французької мови і буквально означає «під вакуумом». Назва методу одразу пояснює його суть: продукт поміщають у спеціальний пакет, із якого відкачують повітря. Потім пакет із продуктом кладуть у воду, нагріту до сталої температури. Особливість технології «су-від» у тому, що страва готується порівняно довго і при низьких температурах – максимум 70-80*С.

2 березня, в рамках творчого тижня методичної комісії торгівлі та громадського харчування, майстер виробничого навчання Рибак Любов Веніамінівна поділилась досвідом з приготування риби за технологією «су-від». Нею був проведено для учнів ліцею, з професії кухар, та педагогічних працівників майстер – клас: «Приготування риби з використанням технології «sous-vide» (су-від)». В ході практичного показу Любов Веніамінівна розповіла, про переваги цього методу: продукт не має контакту з повітрям, не окислюється водою – отже, у ньому зберігається максимум смаку й аромату; при низькотемпературній обробці не руйнуються клітинні мембрани, тому страва виходить набагато соковитішою.

Смакуючи стравою, запрошені прийшли до єдиної думки: «су-від» - чудовий винахід, що робить страву максимально корисною, соковитою та ніжною.

Читали 70 разів

ukraine

english

Лічильник

Сьогодні 1

Тиждень 41

Місяць 573

Усього 26507