ДНЗ «Кіровоградський професійний ліцей сфери послуг»

vstup 1

30 березня 2018

«Скажи наркотикам – НІ!»

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Вживання наркотичних речовин дітьми та молоддю залишається на сьогоднішній день однією з найгостріших проблем, яка постає перед суспільством. Проблема наркотизації молодіжного середовища має не тільки психолого - педагогічний, а й соціальний характер. У нашій країні найбільше наркоманія поширена серед молоді віком від 18 до 25 років. Проте ситуація складається ще більш трагічно: вперше наркотики, як правило, починають вживати 14 - 16 річні підлітки. У цьому віці у дітей ще немає достатнього психологічного захисту, не сформовані цінності здоров’я та активної соціальної позиції. Тому перша спроба вживати наркотики, як відомо, є кроком до діагнозу.

В нашому суспільстві, на жаль, існують численні фактори ризику, які штовхають неповнолітніх до наркотичної прірви: доступність  наркотиків для молоді; схильність підлітків до ризикової поведінки; цікавість до наркотиків, яка базується на хибній впевненості, що вживання психотропних речовин не призводить до страшної залежності; втрата життєвих орієнтирів, почуття самотності і покинутості, відсутність уваги і допомоги з боку батьків, педагогів; невдоволення життям, яке виникає на ґрунті постійних конфліктів у сім’ї, навчальних закладах; негативний вплив компанії однолітків; простота переходу від «легких» наркотиків (сигарет, алкоголю) до найнебезпечніших.

З 26 по 30 березня 2018  року в ДНЗ «Кіровоградський професійний ліцей сфери послуг» психолог Коротнюк О.А. та бібліотекар Поставнюк М.О. з усіма учнями I курсу проводили нформаційно-просвітницькі бесіди  «Ми проти наркотиків». Було організовано відеолекторій «Обережно наркоманія !». Перегляд  фільмів про життя наркозалежних дуже вплинув на сприйняття учнів. Бібліотекар Поставнюк М.О. ознайомила всіх з причинами вживання наркотичних засобів та профілактикою. Психолог Коротнюк О.А. розповіла про тяжку фізичну та психологічну залежність від психостимуляторів та небезпеку потрапляння до наркотичних компаній. Під час заходу було проведено анкетування. Поставнюк М.О. була організована виставка «Скажи наркотикам – НІ!» з метою пропаганди здорового способу життя та боротьби зі страшним злом 21 століття - наркоманією.

Читали 83 разів

ukraine

english

Лічильник

Сьогодні 3

Тиждень 163

Місяць 451

Усього 24000