ДНЗ «Кіровоградський професійний ліцей сфери послуг»

vstup 1

16 лютого 2018

День хімії

День хімії 16 лютого 2018 в ДНЗ «Кіровоградський професійний ліцей сфери послуг» викладачем хімії М. А. Желєзняком був проведений відкритий урок на тему: «Пластмаси», метою якого було розвивати в учнів допитливість, потребу в самопізнанні та самовдосконаленні.

В Державному навчальному закладі «Кіровоградський професійний ліцей сфери послуг» з 12 по 16 лютого 2018 року проводився Тиждень знань безпеки життєдіяльності «Найбільшебагатство – здоров’я» в якому всі навчальні групи брали активну участь.

16 лютого 2018

Масляна

16 лютого 2018 року біля міської ради у м.Кропивницькому відбулося святкування Масляної. Учасниці такого цікавого дійства - представниці ДНЗ «Кіровоградський професійний ліцей сфери послуг» частували гостей цього смачного заходу традиційними млинцями з різними видами начинок. А виручені кошти, отримані від продажу  направили в Скриньку «На озеленення вулиць Кропивницького».

15.02.18 викладач математики Ю.Л. Данилова провела позакласний захід на тему: «Математичний калейдоскоп» з учнями групи ДМ -14 під час якого учні показали свій загальний рівень ерудиції, розвивали пам’ять, уміння аналізувати та логічно мислити виконуючи різнорівневі завдання.

15 лютого 2018 року в місті Кропивницькому пройшла хода до річниці завершення війни в Афганістані. Так, учні та педагоги ДНЗ «Кіровоградський професійний ліцей сфери послуг» пройшли від плащі Героїв Майдану до пам’ятника воїнам-інтернаціоналістам. Взяли участь у вшануванні воїнів, які виконували військовий обов’язок на території інших країн.

14.02.18 в ДНЗ «Кіровоградський професійний ліцей сфери послуг» в рамка тижня природничо-математичної підготовки викладач математики та інформатики Ю.Л. Данилова провела засідання творчої групи по ІКТ на тему: «Wizer.me – інструмент для створення інтерактивних робочих аркушів», який можна використовувати при дистанційному навчанні, для домашніх робіт, для роботи в класі на інтерактивній дошці.

14.02.18 «Ексурсійний день». Учні груп ДМ -14 і ПРМ–2 з викладачем географії та біології В.М. Стариченко здійснили екскурсію  до  Кіровоградського обласного краєзнавчого музею, який є спадкоємцем найстарішого музейного закладу міста. Метою екскурсії є розвиток в учнів пізнавальних здібностей, творчої уяви, формування передумов пошукової діяльності та виховання любові до природно–заповідної спадщини Кіровоградщии.

14.02.2018р. в рамках тижня природничо-математичної підготовки, викладач Матюха Ю.В. організувала перегляд фільму «Сходинками історії рукоділля» з учнями групи ДМ-12. Після перегляду учні висловлювали свої думки та ділилися враженнями.

Урок як засіб організації навчально-виховного процесу сьогодні є по суті основним стрижнем у процесі вирішення методичних і психолого-педагогічних завдань. Понад століття існує класно-урочна система, і не дивлячи на безліч експериментів, ніхто поки нічого кращого за урок не запропонував.

13 лютого 2018

«Асорті»

13.02.18 в рамках тижня природничо – математичної підготовки викладачем географії та біології В.М. Стариченко був проведений науковий квест на тему: «Асорті», метою якого було підвищення інтересу до вивчення географії та біології, через використання QR-кодів та ІТ- технологій. Переможцями стала команда учнів групи ПРМ-1.

ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець
Сторінка 1 із 69

ukraine

english

Лічильник

Сьогодні 6

Тиждень 105

Місяць 504

Усього 15652