ДНЗ «Кіровоградський професійний ліцей сфери послуг»

vstup 1

18 грудня 2018 р. в ДЗ П(ПТ)О «КПЛСП і Т» було проведено відкритий урок з хімії з учнями групи К–10. Тема уроку «Застосування вуглеводів. Розв'язування задач з хімії» на якому учні мали змогу  розв’язувати задачі з хімії, обговорювати результати  і робити висновки про шкоду речовин на здоров'я  людини і довкіллю.

17 грудня 2018 розпочався предметний тиждень методичної комісії природничо–математичної підготовки. Для учнів складений тижневий план заходів з предметів. Сьогодні учням було запропоновано «Мандрівку в країну QR-кодів» (розгадай закодоване завдання та отримай додотковий бал).

В рамках проведення Тижня права, до нас завітали Арутюнян О.С. - голова Ради Євроклубів Кіровоградщини та Джозеф Хеллер - волонтер Корпусу миру США в Украіні, які провели з учнями гру “Краіна гідності”.

12 грудня 2018

“Дивожиття”

Надзвичайним видався день для нашого навчального закладу, бо до нас завітали підопічні БФ “Дивожиття”, які подарували нам позитивні емоціі та надихнули на подальшу працю. Дякуємо вам та чекаємо з нетерпінням нових зустрічей.

12 грудня 2018 року проходила Всеукраїнська гра з англійської мови «Гринвіч». Викладачі О.В. Дзензура та Ю.Ю. Криворучко залучили до участі учнів 1-2 курсів. Здобувачі освіти виконали завдання різного рівня складності. Чекаємо з нетерпінням на результати.

12.12.2018 р. НМК ПТО в Кіровоградській області проведено Всеукраїнський вебінар, на якому заступник диретора з НВР ДЗП(ПТ)О "Кропивницький професійний ліцей сфери послуг і торгівлі" Данеко В.В. поділилася досвідом діяльності методичної служби ліцею, щодо впровадження сучасних інформаційно-комунікаційних технологій в навчальний процес підготовки кваліфікованих робітників.

Майстри в/н ліцею сфери послуг і торгівлі ніколи не зупиняються на досягнутому і розвивають свої знання, вміння та навички. 12 грудня 2018 року, на базі ліцею пройшов курс "Модні тенденції манікюру. Зима 2018/2019", в якому вони прийняли активну участь

Старшим інспектором сектору ювенальноі превенціі відділу патрульноі поліціі Кропивницького ВП, майором Загороднею Ж.В., проведено семінар “Людина в правовій державі”. Дякуємо за цікавий та змістовний семінар.

Сьогодні мали запрошення від Головного управління національноі поліціі у Кіровоградській області на День відкритих дверей. Працівники ознайомили учнів з особливостями роботи різних відділів поліціі, зброєю та іншим оснащенням.

В рамках проведення Тижня правознавства пройшов семінар на тему: "Я маю право. Знаю! Дію! Захищаю!", проведений Варіченко Ольгою, старшим лейтенантом патрульноі поліціі в Кіровоградській області.

ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець
Сторінка 1 із 84

ukraine

english

Лічильник

Сьогодні 1

Тиждень 44

Місяць 441

Усього 23359