ДЗП(ПТ)О «Кропивницький професійний ліцей сфери послуг і торгівлі»

vstup 1

З 19 лютого 2019 року в Кропивницькому професійному ліцеї сфери послуг і торгівлі стартував місячник відкритих дверей.

З метою підвищення рівня професійної підготовки, розвитку творчої активності учнів, освоєння учнями сучасних методів праці та у зв’язку з підготовкою до Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів системи професійно-технічної освіти з професії «кухар», в ліцеї був проведений конкурс фахової майстерності. В конкурсі взяли участь учні групи К-11, професія «кухар», кваліфікація 4 розряд.

Разом з жителями міста Кропивницького учні ліцею прийняли участь в урочистій ході з нагоди дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 30-ї річниці виведення військ з Афганістану.

Якщо у вас є хоча б маленька можливість творити добро - творіть. Сьогодні спільно з БФ "Відкрита Украіна" відвідали гематологічне відділення Кіровоградської дитячої обласної лікарні та подарували і собі і дітям радість. Творити добро просто.

14 лютого у всьому світі відзначають День святого Валентина.

Що подарувати на День закоханих, якщо до свята залишився всього один день? Смачне печиво у формі сердечок — ідеальний подарунок для ласунчиків.

Вы знаєте історію свята Валентина? Сьогодні учні групи К-9 дізналися про заснування цього свята та визначилися з ідеалом коханої людини.

Чай – це не просто напій, чай – це не лише жменька сухих листочків, чай – це спосіб мислення, це – філософія життя!

Подарунки підготували? Але ж самих подарунків замало! Вся родзинка подарунка у його оформленні. І сьогодні, в рамках тижня громадського харчування та торгівлі майстер виробничого навчання Багмет Ю.В. та учениці групи ДМ 14 Гудківська Л. та Сафонова Л. навчили всіх бажаючих, як орігінально оформити подарунки якими ви бажаєте здивувати своїх коханих та близьких.

Влаштувати комусь чудесне перетворення на День закоханих зовсім просто — привітай того, кого Ти любиш, романтичною стравою!

ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець
Сторінка 1 із 88

ukraine

english

Лічильник

Сьогодні 2

Тиждень 50

Місяць 359

Усього 24746