ДНЗ «Кіровоградський професійний ліцей сфери послуг»

vstup 1

13.10.2017 року на базі соціального партнера – фірми «Estel» відбувся семінар на тему «SPA DAY” - догляд за волоссям, який провела технолог компанії «Estel» Ірина Барна.

12.10.2017 року в ДНЗ «Кіровоградський професійний ліцей сфери послуг» відбулося засідання педагогічної ради

12 жовтня  2017 року викладачі біології  В.М.Стариченко та інформатики Ю.Л. Данилова ДНЗ «Кіровоградський професійний ліцей сфери послуг» разом з учнями  ІІІ курсу долучилися до  участі у акції присвяченій програмуванню «День коду в Кропивницькому». Інтерактивна лекція «Біоміметика» сформувала в учнів уявлення про використання принципів будови і функціонування живих систем у вирішенні інженерних завдань під час конструювання машин, приладів, будівельних конструкцій та технологічних процесів.

03 жовтня 2017 року до навчального закладу завітали представники патрульної поліції міста Кропивницький – Білоброва Оксана, Ткаченко Сергій та  Варіченко Ольга, які провели з учнями І-их курсів профілактичну бесіду по запобіганню адміністративним та кримінальним правопорушенням.

Останнім часом проблема спілкування стала предметом вивчення багатьох наук, і це не випадково, адже спілкування — необхідна умова формування кожної особистості. Практичний психолог ДНЗ «Кіровоградський професійний ліцей сфери послуг» Коротнюк О.А. з учнями групи ПРВ-18 провела бесіду з елементами діалогу на тему: «Чи вміємо ми спілкуватися?». Психолог ознайомила учнів із поняттям спілкування його видами, структурою та правилами ефективного спілкування. Психологічні вправи і тести допомогли учням пізнати себе і розкрити свої комунікативні здібності.

Видатний український педагог-новатор Василь Олександрович Сухомлинський залишив для нас багату літературно-педагогічну спадщину. До сьогодні учителі прислуховуються до порад та розвивають ідеї педагогічних концепцій відомого вченого-педагога.

З метою вивчення та впровадження в навчально-виховний процес педагогічних ідей В.О.Сухомлинського, утвердження духовних цінностей, сімейних традицій з 25-29 вересня в ДНЗ «Кіровоградський професійний ліцей сфери послуг» здійснювались заходи по вивченню та впровадженню в навчально-виховний процес педагогічної спадщини В.О.Сухомлинського:

29 вересня 2017 року учні ДНЗ «Кіровоградський професійний ліцей сфери послуг» привітали концертною програмою всіх педагогів за освітою та за покликанням з професійним святом!

З метою всебічного розвитку сучасної молоді, патріотичного виховання і формування громадянської позиції молоді, розкриття її культурного та духовного потенціалу 27 вересня 2017 року майстер виробничого навчання Сорочан Т.В. та учні групи ПРМ-7 «ДНЗ «Кіровоградський професійний ліцей сфери послуг» долучились до ІХ-ого Фестивалю молодіжної книги, представивши майстер-класи «Зачіски-п’ятихвилинки», «Креативне плетіння» та професійну виставку «Інновації в зачісках з елементами плетіння».

27 вересня 2017 року практичний психолог Коротнюк Ольга Анатоліївна провела заняття з елементами тренінгу «Стратегія розв’язання конфліктів у спілкуванні» для учнів I курсу група ПРВ–5. Метою заняття було навчити учнів уникати конфлікту у житті, вміти спілкуватися, дружити між собою; розвивати загальнолюдські чесноти.

ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець
Сторінка 1 із 57

ukraine

english

Лічильник

Сьогодні 22

Тиждень 85

Місяць 283

Усього 13451