ДНЗ «Кіровоградський професійний ліцей сфери послуг»

vstup 1

Прояви насильства супроводжують людство з давніх давен. Упродовж тисячоліть одна людина кривдить іншу людину, чинить насильство щодо неї. У світі постійно відбуваються війни, напади на людей, дискримінація, приниження. Але прояви насильства порушують права людини. І коли насильство чиниться поруч з нами чи у нас у домі, на вулиці, ми можемо зупинити його.

8 грудня 2017 року в ДНЗ «Кіровоградський професійний ліцей сфери послуг» з метою залучення учнів до занять фізичною культурою та спортом, формування навичок здорового способу життя викладачем Попельницьким Д.А. була проведена лекція «Спорт – це здорово!».

8 грудня 2017 року соціальним педагогом Шульган К.О було проведенно заняття з елементами тренінгу на тему: «Насильство та жорстокість» з групою ПРМ-18

З 04 по 08 грудня 2017 року в ДНЗ «Кіровоградський професійний ліцей сфери послуг» проходив Всеукраїнський тиждень права. Під час тижня було організовано та проведено безліч цікавих заходів, зустрічей з цікавими людьми:

7 грудня 2017 року в ДНЗ «Кіровоградський професійний ліцей сфери послуг» в рамках тижня фізичної культури відбулося грандіозне військово-патріотичне свято, присвячене Дню збройних сил України, в якому взяли участь майбутні захисники Вітчизни.

Цікавою та насиченою видалась программа «Посвяти в ліцеїсти» для учнів І-го курсу ДНЗ «Кіровоградський професійний ліцей сфери послуг», під час якої прийняли присягу та подарували свої таланти присутнім.

07 грудня 2017 року ДНЗ «Кіровоградський професійний ліцей сфери послуг» відвідали спеціалісти Кіровоградського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Клименченко О.А. та Пісарєва Т.М. з навчальним семінаром практикумом «Ми проти насильства».

6 грудня 2017 року в ДНЗ «Кіровоградський професійний ліцей сфери послуг» в рамках тижня фізичної культури відбулися контрольні змагання з шашок, шахів, настільного тенісу.

Підсумки участі у фіналі Всеукраїнського конкурсу ESTEL «Снігова королева» 2017 серед студентів навчальних закладів з перукарського мистецтва

5 грудня 2017 року в ДНЗ «Кіровоградський професійний ліцей сфери послуг» в рамках тижня фізичної культури пройшла виставка стіннівок «Спорт – це модно», в якій взяли участь учні груп ПРМ-2 (Ятченко С.), ПРМ-3 (Нікітін О.), К-9 (Коваль Д., Карпушкіна К.).

ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець
Сторінка 1 із 64

ukraine

english

Лічильник

Сьогодні 42

Тиждень 42

Місяць 219

Усього 14317