ДЗП(ПТ)О «Кропивницький професійний ліцей сфери послуг і торгівлі»

vstup 1

19 квітня 2019

#trashtag

19 квітня учні групи ПРМ-8 прийняли виклик від групи ДМ-13 і долучилися до Всесвітнього флешмобу з прибирання рідного міста. Сайт Reddit запустив челендж, в якому просять прибирати забруднені території. Світлини «до та після» викладають під хештегом #trashtag. Група прибрала територію на фортечних валах.

19 квітня 2019

"ПрофFest" ЗОЖ №29

Сьогодні 19 квітня, четвертий день поспіль приймаємо участь в фестивалі "ПрофFest", який цього разу проходив на базі ЗОШ №29. Наші учні разом з бібліотекарем ліцею знайомили старшокласників з професіями та умовами навчання в нашому закладі.

18 квітня 2019 року на базі Центральноукраїнського вищого професійного училища імені М. Федоровського відбувся круглий стіл на тему: «Мотивація професійного становлення учня ЗП(ПТ)О в умовах сучасного ринку праці».

18 квітня 2019

"ПрофFest" ЗОШ №24

Сьогодні, 18 квітня 2019 року, продовжуємо активно приймати участь в фестивалі "ПрофFest", цього разу нас приймала ЗОШ №24. Наші майстри виробничого навчання разом з учнями представили школярам різноманітні майстер-класи і ознайомили детальніше з професіями та умовами навчання в Кропивницькому професійному ліцеї сфери послуг і торгівлі.

17 квітня 2019 року на базі Центральноукраїнського вищого професійного училища імені М. Федоровського відбувся Регіональний науково-практичний семінар  «Розвиток інформаційної компетентності педагогічних працівників ЗП(ПТ)О шляхом впровадження освітніх інновацій засобами ІКТ».

Сьогодні, 17 квітня 2019 року, продовжуємо активно приймати участь в фестивалі "ПрофFest", цього разу нас приймала Гімназія імені Олександра Пушкіна. Наші майстри виробничого навчання разом з учнями представили школярам різноманітні майстер-класи і ознайомили детальніше з професіями та умовами навчання в Кропивницькому професійному ліцеї сфери послуг і торгівлі.

17 квітня 2019 року, в рамках проведення тижня безпеки життєдіяльності, учнем групи ДМ-13 Поплавським Антоном було проведено заняття «Правила надання першої медичної допомоги», де учні мали змогу ознайомитися з послідовністю дій при кровотечі, зупинці серця, переломах, удушенні, практикувалися накладати джгут та найпростіші типи пов'язок.

17 квітня 2019 року до групи К-10 завітала інспектор відділу зв'язків з громадскістю патрульної поліції міста Кропивницького Ольга Варіченко, яка розповіла про права та обов'язки громадян України. Учні були зацікавлені, дискутували з представником поліції, брали активну участь в обговорені.

Цікавий та змістовний науково-практичний семінар "Розвиток інформаційної компетентності педагогічних працівників ЗП(ПТ)О шляхом впровадження освітніх інновацій засобами ІКТ" відбувся 17 квітня 2019 року на базі Центральноукраїнського ВПУ, організований Білоцерківським інститутом неперервної професійної освіти. Ми мали можливість презентувати співпрацю з громадськістю, як запоруку успішного розвитку сучасного закладу професійної освіти. Дякуємо організаторам за запрошення.

16 квітня 2019

"ПрофFest" ЗОШ №2

Сьогодні, 16 квітня 2019 року, з величезним задоволенням завітали сьогодні до ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 та прийняли участь у фестивалі "ПрофFest". Майстри виробничого навчання разом з учнями ознайомили майбутніх абітурієнтів з професіями, які опановують у нашому закладі та провели цікаві майстер-класи.

ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець
Сторінка 1 із 98

ukraine

english

Лічильник

Сьогодні 18

Тиждень 36

Місяць 568

Усього 26502